Prośba o Wsparcie !!!
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich firm głównie lokalnych, przedsiębiorstw jak i osób prywatnych o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych.
Dzięki pomocy z Państwa strony i dofinansowaniu naszego klubu będziemy mogli na nowo wystartować w rozgrywkach oraz
będziemy w stanie nie tylko zaspokoić podstawowe potrzeby związane z treningami czy rozgrywkami ligowymi ale też promować sport wśród młodzieży.
Bez pomocy Ludzi Dobrej Woli nie będziemy w stanie udźwignąć znacznych kosztów związanych z dalszym i lepszym rozwojem drużyny.
W zamian za wsparcie możemy zaproponować m.in.: ekspozycję logo firmy na profesjonalnych plakatach przedmeczowych, promocję na stronie internetowej klubu i portalu społecznościowym czy udostępnienie infrastruktury stadionu do zawieszenia banerów reklamowych oraz udostępnić stadion do różnego rodzaju imprez okolicznościowych.
W tej sprawie proszę o kontakt pod nr telefonu 782 276 089.